Dekoracje, dom, piękno!

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dekoracje, dom, piękno!

Dyskusje o domowych dekoracjach, urządzaniu przestrzeni domowej i firmowej, produktach ozdobnych, aranżacjach.


3 posters

    Materac na podwójne łózko

    Bunia
    Bunia


    Liczba postów : 31
    Join date : 29/03/2014

    Materac na podwójne łózko Empty Materac na podwójne łózko

    Pisanie by Bunia Sob Lip 19, 2014 12:04 pm

    Jak wybrać materac na podwójne łózko tak, żeby wytrzymał więcej niż 2 lata?
    Kasandra
    Kasandra


    Liczba postów : 44
    Join date : 22/03/2014

    Materac na podwójne łózko Empty Re: Materac na podwójne łózko

    Pisanie by Kasandra Nie Lip 20, 2014 9:40 am

    Omiń wszystkie poniżej 150 złSmile
    Metoda okrutna, ale ja sie nie raz przekonałam że to działą, materac musi być porządny i wygodny, więc warto zapłacić więcej i sprawdzić atesty czy gwarancje.
    Dobre materace mają teraz w Black Red White - a do 23 lipca jeszcze można je kupić w promocji ratalnej (30 rat bez procentów) http://www.brw.com.pl/materace/ - i takie duże o które pytasz też mają w ofercie.
    avatar
    cynamon


    Liczba postów : 8
    Join date : 07/11/2016

    Materac na podwójne łózko Empty Re: Materac na podwójne łózko

    Pisanie by cynamon Pon Cze 19, 2017 10:16 am

    Na materacu nie ma co oszczędzać, bo od niego zależy Twój codzienny komfort i spokojny sen. Ważne, by był idealnie dobrany pod kątem twardości i nie powodował bólów kręgosłupa. Polecano mi zakupić materac w technologii Viscotherapy, czyli pianki, która dopasuje się do krzywizn ciała. Zapewnia wówczas idealne podparcie, redukuje nacisk, zmniejsza napięcie mięśni oraz pozytywnie wpływa na zdrowie. Sądzę, że to produkt wart swoich pieniędzy.

    Sponsored content


    Materac na podwójne łózko Empty Re: Materac na podwójne łózko

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:02 am