Dekoracje, dom, piękno!

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dekoracje, dom, piękno!

Dyskusje o domowych dekoracjach, urządzaniu przestrzeni domowej i firmowej, produktach ozdobnych, aranżacjach.


3 posters

    Dodatki do wnętrza

    avatar
    Sanczeska


    Liczba postów : 82
    Join date : 23/01/2015

    Dodatki do wnętrza  Empty Dodatki do wnętrza

    Pisanie by Sanczeska Pon Paź 03, 2016 10:54 am

    Dopasowanie dodatków do wnętrza nie jest takie łatwe jak mogło by się wydawać. Bardzo często jest tak że nie wiem co ze sobą połączyć by fajnie to wyglądało dlatego w takich przypadkach warto skorzystać z pomocy firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz. Z ofert które przejrzałam , ta firma http://www.ideaspace.pl/o-nas/ ma najciekawszą. Po za tym ich realizacje są naprwde godne uwagi.
    avatar
    cynamon


    Liczba postów : 8
    Join date : 07/11/2016

    Dodatki do wnętrza  Empty Re: Dodatki do wnętrza

    Pisanie by cynamon Sob Lis 26, 2016 11:39 pm

    Ja zawsze uważam, że mniej znaczy lepiej więc dodatków do mieszkania nie powinno być zbyt wiele i muszą one pasować do stylu wnętrza. Z własnego doświadczenia wiem, że fajnie sprawdzają się np. świece zapachowe. Teraz projektowane są bardzo designersko i zachwycają swoją formą wykonania. Dla przykładu, zerknij na świece marki WoodWick, które kupisz na https://maleomi.pl/
    Umieszczone są w estetycznym szkle w kształcie klepsydry, a przy okazji charakteryzują się długotrwałym i intensywnym zapachem. Będą ładnie wyglądać w Twoim mieszkaniu!
    avatar
    Dżess


    Liczba postów : 21
    Join date : 27/09/2020

    Dodatki do wnętrza  Empty Re: Dodatki do wnętrza

    Pisanie by Dżess Sob Sty 09, 2021 1:30 pm

    A czy ktoś z was może jest na etapie wyposażania swojej kuchni? Pytam, ponieważ szukam sam dla siebie wyposażenia i tak zastanawiam się nad ofertami sklepu Gastromania. W sumie jak tak patrzę, to mają tam wszystko w doskonałej jakości. Nawet taka deska do krojenia jest wykonana z doskonałych materiałów.

    Sponsored content


    Dodatki do wnętrza  Empty Re: Dodatki do wnętrza

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 9:48 am