Dekoracje, dom, piękno!

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Dekoracje, dom, piękno!

Dyskusje o domowych dekoracjach, urządzaniu przestrzeni domowej i firmowej, produktach ozdobnych, aranżacjach.


3 posters

    Jakie meble rustykalne?

    Kasandra
    Kasandra


    Liczba postów : 44
    Join date : 22/03/2014

    Jakie meble rustykalne? Empty Jakie meble rustykalne?

    Pisanie by Kasandra Sob Mar 22, 2014 3:29 pm

    Jakie meble rustykalne podobają się wam najbardziej i czy w ogóle taki typ mebli was interesuje?
    avatar
    Sanczeska


    Liczba postów : 82
    Join date : 23/01/2015

    Jakie meble rustykalne? Empty Re: Jakie meble rustykalne?

    Pisanie by Sanczeska Pią Mar 31, 2017 6:26 am

    W dzisiejszych czasach mamy sporo możliwości na aranżacje mieszkania. Organiczyć może Cię tylko Twoja włąsna wyobraźnia. Możesz poszukac inspiracji w tym sklepie http://homlando.com/ , mają tam bardzo duży wybór mebli czy dekoracji domieszkania. Znajdziesz tam dosłownie wszystko wiec z pomysłem będziesz mogła urządzić mieszkanie.
    avatar
    Dżess


    Liczba postów : 21
    Join date : 27/09/2020

    Jakie meble rustykalne? Empty Re: Jakie meble rustykalne?

    Pisanie by Dżess Sob Paź 31, 2020 12:58 pm

    Powiem, tak... Każdemu co, innego się podoba... Także skoro takie ci się meble podobają, to je kup. Ja jestem fanką nowoczesności, dobrego stylu. Dlatego mnie zainteresowały mnie u firmy EMWO Meble mebelki. Tam w szczególności zachwyciły mnie nowoczesne stoły lakierowane, które są porządnie wykonane. Idealnie się sprawdzi jeden z nich w mojej jadalni.

    Sponsored content


    Jakie meble rustykalne? Empty Re: Jakie meble rustykalne?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:59 am